Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAŠE SMEČKA

 

V nejužším pojetí jsme tři : Láska, Dixinkamoje maličkost a rozšíření našich řad v blízké době neplánujeme. Svým psům se chci plně věnovat a dopřát jim to nejlepší zázemí, možnost rozvoje, dostatek sportovního vyžítí, pozornosi a lásky. Navíc mám jen dvě ruce a drbat za uchem nohou ještě neumím.... Dvě ruce = dva pejsci.

Okolo sebe máme ještě hodně psích i lidských kamarádů, takže nakonec je naše smečka opravdu obrovská. Holky se s každým velmi rychle spřátelí.  Zkrátka jsou obě přesvědčeny, že je celý svět miluje a že jsou tu všichni proto, aby si hráli, hladili je, případně aby jim podstrkovali nějaké pamlsky. Doufám, že se jednou na svět dokážu dívat také tak, mám se toho od nich ještě hodně co učit!

 

Kde nás najdete

Nikdy mě nebavilo školní drilování cizích jazyků a také se to projevovalo na výsledcích... A tak, když se mi naskytla možnost odjet na čtyřměsíční stáž do Francie, dlouho jsem neváhala. Byla to moje poslendí šance, naučit se francouzštinu. Teď a nebo nikdy.  Na výběr jsem měla několik míst, neznala jsem jedno ani druhé, vybrala jsem to nejbližší k Praze, odkud to budu mít blízko domů. Bylo mi jasné, že při každém prodlouženém víkendu pojedu rychle k "mamince a tatínkovi".

Ani nevím, jak se to stalo, ale zůstala jsem tady.  Do Čech jsem se vrátila jen na promoci, Vánoce a občasnou dovolenou. Místo mě učarovalo svojí krásou a z Francouzů se vyloupli moc milí lidé. 

 Region: Lotrinsko (57)

Město : Metz